Cyberark logo

CyberArk

Ucelené softvérové riešenie na uchovávanie, ochranu, kontrolu privilegovaných účtov. Privilegované účty sú kľúčom k vášmu IT svetu (servery, sieťové prvky, databázy, IT systémy), preto je potrebné ich chrániť.

CyberArk líder v 2020 Gartner Magic Quadrant

pre správu privilegovaných prístupov

cc_award_logo_general
Gartner Magic Quadrant CyberArk

Riešite nasledovné problémy

red hat

nedarí sa vám dostatočne uschovávať a zabezpečiť privilegované účty a heslá

potrebujete mať zabezpečený prístup dodávateľov k firemným prostriedkom

red hat

nedokážete sa dostatočne brániť proti „insider“ útokom prostredníctvom zneužitia admin konta

chcete mať prehľad o aktivitách administrátorov v rámci vašej kritickej infraštruktúry

Pomôže vám riešenie

CYBERARK ENTERPRISE PASSWORD VAULT (EPV)

Digitálny trezor, ktorý uchováva všetky privilegované účty (heslá, SSH kľúče) a taktiež auditné logy a nahrávky, aby s nimi nebolo možné manipulovať.

CYBERARK CENTRAL POLICY MANAGER (CPM)

Komponent na správu, overovanie a rotovanie hesiel na cieľových systémoch.

CYBERARK PRIVILEGED SESSION MANAGER (PSM)

Jump/proxy server na oddelenie spojenia medzi privilegovaným užívateľom a cieľovým systémom prostredníctvom RDP. Prebieha na nich monitoring aktivít v danej relácii.

PRIVILEGED SESSION MANAGER FOR SSH

Jump/proxy server na oddelenie spojenia medzi privilegovaným užívateľom a cieľovým systémom prostredníctvom SSH/Telnet.

CYBERARK DISASTER RECOVERY VAULT

Záložný digitálny trezor, ktorý preberá kontrolu v prípade výpadku EPV.

PASSWORD VAULT WEB ACCESS (PVWA)

Komponent na prístup do webového rozhrania digitálneho trezoru pre privilegovaných užívateľov

CYBERARK PRIVILEGED THREAT ANALYTICS (PTA)

Analytika zameraná na používanie privilegovaných účtov. Pomocou analýzy správania privilegovaných užívateľov a účtov, ktoré používajú, dokáže upozorniť na anomálie v používaní privilegovaných účtov v reálnom čase. Taktiež umožňuje ukončiť monitorovanú session, v ktorej by neštandardné správanie užívateľa nastalo (prístup z neštandardných IP adries v neštandardnom čase, spúšťanie príkazov, ktoré by užívateľ nemal používať a pod.).

CYBERARK ENDPOINT PRIVILEGE MANAGER

Klient na riadenie privilegií pre aplikácie na koncových staniciach. Umožňuje odobratie oprávnení lokálneho administrátora s minimálnym vplyvom na produktivitu užívateľa, a to pomocou povyšovania oprávnení pre autorizované aplikácie alebo úlohy. Takáto kontrola aplikácií umožňuje organizáciám predísť spusteniu škodlivých aplikácií, ako je napr. malvér.

CYBERARK ALERO

CyberArk Alero poskytuje externým dodávateľom jednoduchý a rýchly prístup k interným kritickým systémom bez potreby VPN klientov, bezpečnostných agentov a hesiel. Namiesto toho overuje užívateľa pomocou aplikácie dostupnej v smartfóne používajúc rozpoznanie tváre alebo odtlačku prsta užívateľa.

Pomocou aplikácie CyberArk Alero užívateľ nascanuje QR kód a zároveň overí svoju identitu pomocou biometrických dát. Následne sa mu vygeneruje prístup k webovému portálu, odkiaľ môže pristupovať k privilegovaným účtom priamo zo svojej koncovej stanice. Spojenie s interným systémom je izolované, prístupové údaje sa nikdy nezdieľajú a celé spojenie je šifrované a auditované. Pomocou CyberArk Alera je možné zaistiť, že externý dodávateľ pristupuje ku kritickým systémom len vtedy, keď je to nevyhnutné.

Zamerajte sa na jedinečnosť

Veľmi dobrá lokálna podpora a zastúpenie výrobcu.

Dlhodobý líder v oblasti ochrany privilegovaných účtov.

Mnoho referencií v danom regióne v rôznych vertikálach.

V balíčku sa nachádza aj analýza správania privilegovaných užívateľov a využívania privilegovaných účtov v reálnom čase, aby bolo možné odhaliť prípadné útoky či predchádzať ich zneužitiu (umožňuje napríklad proaktívne prerušiť spojenie medzi privilegovaným užívateľom a cieľovým systémom).

Komplexné softvérové riešenie problematiky správy privilegovaných účtov aj pre tých najnáročnejších klientov. Zahŕňa vlastný a automatický „hardening“ riešenia ihneď po inštalácii.

Ponúka veľké množstvo podporovaných systémov (SIEM, HSM, authentication, vulnerability management, ticketing system).

Presvedčte sa ako, CyberArk pomáha zákazníkom

red hat

CASE STUDY

Spoločnosť poskytujúca globálne finančné služby prekonáva prevádzkovú zložitosť s cieľom zlepšiť prístup k privilegovaným účtom

Zistiť viac

CASE STUDY

Bouygues Telecom zaisťuje kritické obchodné systémy a udržuje vysokú úroveň služieb zákazníkom prostredníctvom riešení CyberArk

Zistiť viac
Veracomp dátové centrá

CASE STUDY

BT využíva na zabezpečenie a monitorovanie privilegovaných účtov CyberArk

Zistiť viac

Chcete: systém na kontrolu a monitorovanie prístupu užívateľov k vašim cenným dátam? Nástroj na odhaľovanie a potlačenie podozrivých aktivít? Ak ste odpovedali aspoň na jednu otázku ÁNO, tak potom je pre vás toto video ako stvorené!

Čo má Cyberark nové?

Partneri

Komu sa môžete ozvať?

Ondrej Kováč Veracomp

Ondrej Kováč

Senior Sales Engineer
Ladislav Gregor

Ladislav Gregor

Business Development Manager
X