Ekahau logo

Ekahau

 

Spoločnosť Ekahau je globálny líder vo svojom odbore. Softvérové a hardvérové riešenia Ekahau pomáhajú maximálne efektívne navrhnúť a spravovať bezdrôtové siete: minimalizujú čas nevyhnutný na nasadenie siete a zaisťujú dostatočné bezdrôtové pokrytie. Sú nasaditeľné vo všetkých priemyselných odvetviach, hodia sa pre všetky typy projektov a budovanie infraštruktúry s rôznou úrovňou zložitosti.

ti.

Celosvetovo používa riešenia Ekahau vyše 15 000 užívateľov, z ktorých 100 vlastní 500 spoločností z rebríčka Fortune.

Riešite nasledovné problémy?

red hat

Potrebujete presne navrhúť vysokokapacitnú sieť Wi-Fi na základe vašich požiadaviek?

Chcete vytvárať ľahko interpretovateľné správy za celý projekt Wi-Fi jediným kliknutím alebo vytvárať plne prispôsobené správy podľa vašich konkrétnych projektových potrieb?

Hľadáte nástroj na prieskum siete Wi-Fi na komplexné overenie pokrytia a výkonu siete Wi-Fi?

red hat

Máte záuejm o hĺbkové testovanie konfigurácií a metrík prístupového bodu, aby ste identifikovali bežné problémy, ako sú diery pokrytia, interferencie bez Wi-Fi, nadmerná kapacita, vysoké využitie kanálov a nefunkčné zariadenia?

Pomôže vám riešenie

Ekahau Connect

Ekahau Connect je súbor nástrojov Wi-Fi, ktoré vám a vášmu tímu umožňujú navrhovať, optimalizovať a riešiť problémy s ľubovoľnou sieťou Wi-Fi rýchlejšie a ľahšie ako kedykoľvek predtým. Umožňuje bezproblémovú spoluprácu medzi personálom IT, ktorý je zodpovedný za bezproblémový chod Wi-Fi, a expertom na Wi-Fi, ktorý je často preťažený správou viacerých projektov a webov.

Ekahau Pro™ Site Survey Tool

Je priemyselný štandardný nástroj na navrhovanie, analýzu, optimalizáciu a riešenie problémov sietí Wi-Fi. Kombinuje funkcie profesionálnej triedy s bezprecedentným jednoduchým používaním a predstavuje nové, ultrarýchle užívateľské rozhranie, ktoré funguje na systémoch MacOS a Windows. Prieskum lokality Ekahau Pro podporuje všetky prístupové body Wi-Fi, tisíce antén a všetky štandardy Wi-Fi vrátane štandardu 802.11ax (Wi-Fi 6).

Ekahau Sidekick®

Je presné diagnostické a meracie zariadenie Wi-Fi typu „všetko v jednom“, ktoré obsahuje dve rádiá Wi-Fi a analyzátor spektra používaný na profesionálne prieskumy a riešenie problémov na sieťach Wi-Fi. Poskytuje 2x rýchlejšie zisťovanie na mieste, 4 – 10x rýchlejšiu spektrálnu analýzu (v porovnaní s inými analyzátormi Wi-Fi spektra) a používa sedem antén testovaných vo výrobe, ktoré sú umiestnené v optimálnej orientácii, aby poskytovali vysokú a konzistentnú presnosť merania. Je to plug-and-plan, spolupracuje s iPad, MacOS a Windows a podporuje všetky štandardy Wi-Fi vrátane nového štandardu 802.11ax (Wi-Fi 6).

Ekahau Survey™ for iPhone & iPad

Ekahau Survey je prvý profesionálny nástroj na prieskum sietí Wi-Fi pre iPhone a iPad. Toto riešenie je o 70 % jednoduchšie než používanie prenosného počítača. Je intuitívne a ľahko použiteľné, čo znamená, že odborníci Wi-Fi aj odborníci v oblasti IT môžu teraz ľahko vykonávať prieskumy na stránkach. Automaticky lokalizuje všetky prístupové body v okolí a umiestni ich na mapu. Poskytuje okamžitú analýzu po prieskume s ľahko čitateľnými a krásnymi krištáľovo čistými tepelnými mapami.

Ekahau Analyzer™ for iPhone & iPad

Ekahau Analyzer je profesionálny nástroj na overovanie „zdravotného stavu“ Wi-Fi a riešenie problémov pre mobilné zariadenia. Aplikácia Analyzer využíva vysokopresné Ekahau Sidekick a jeho schopnosti merania spektra s vysokým rozlíšením priamo na vašom mobilnom zariadení, čo umožňuje riešiť problémy s rušením, ktoré môžu potenciálne spôsobovať bezdrôtové zariadenia. Využívaním mobilného zariadenia priamo vo vrecku to zvyšuje pohodlie a mobilitu. Na riešenie najbežnejších problémov už nepotrebujete prenosný počítač na webe. Okrem Ekahau Sidekick sa vyžaduje iba váš iPhone alebo iPad.

Ekahau Capture™

S programom Ekahau Capture už nemusíte investovať do špecializovaného a drahého zariadenia ani sa venovať zložitým a nespoľahlivým metódam na zachytávanie paketov. Ľahko zbierajte údaje, ktoré potrebujete na vykonanie pokročilého riešenia problémov a hĺbkovú analýzu ťažko diagnostikovateľných problémov Wi-Fi, bez čakania na odborníka. Program Ekahau Capture umožňuje každému rýchlo zachytiť pakety Wi-Fi.

Ekahau Cloud™

Vyberte si spôsob spolupráce, ktorý najlepšie funguje pre vás a vašich zákazníkov a ľahko prepínajte medzi režimom offline a režimom cloud. Vychutnajte si bezproblémovú spoluprácu medzi centrálnou kanceláriou a miestami v teréne. Zdieľanie projektov s celým tímom je jednoduché a ľahké. Viacerí ľudia v teréne môžu teraz pracovať na tom istom projekte súčasne, zatiaľ čo kritické údaje môžu byť rýchlo zdieľané s odborníkmi na Wi-Fi kdekoľvek na svete.

Zamerajte sa na jedinečnosť

Zabezpečuje priemyselný štandardný nástroj na navrhovanie, analýzu, optimalizáciu a riešenie problémov sietí Wi-Fi

Poskytuje 2x rýchlejšie zisťovanie na mieste, 4 – 10x rýchlejšiu spektrálnu analýzu (v porovnaní s inými analyzátormi Wi-Fi spektra)

Zabezpečí správny sizing a efektívne využitie Access Point (AP)

Čo má Ekahau nové?

Komu sa môžete ozvať?

Tomáš Barta

Tomáš Barta

Head of Sales and Business Development
X