Ekahau

Ekahau logo

Ekahau

 

Spoločnosť Ekahau je globálny líder vo svojom odbore. Softvérové a hardvérové riešenia Ekahau pomáhajú maximálne efektívne navrhnúť a spravovať bezdrôtové siete: minimalizujú čas nevyhnutný na nasadenie siete a zaisťujú dostatočné bezdrôtové pokrytie. Sú nasaditeľné vo všetkých priemyselných odvetviach, hodia sa pre všetky typy projektov a budovanie infraštruktúry s rôznou úrovňou zložitosti.

ti.

Celosvetovo používa riešenia Ekahau vyše 15 000 užívateľov, z ktorých 100 vlastní 500 spoločností z rebríčka Fortune.

Riešite nasledovné problémy?

red hat

Potrebujete presne navrhúť vysokokapacitnú sieť Wi-Fi na základe vašich požiadaviek?

Chcete vytvárať ľahko interpretovateľné správy za celý projekt Wi-Fi jediným kliknutím alebo vytvárať plne prispôsobené správy podľa vašich konkrétnych projektových potrieb?

Hľadáte nástroj na prieskum siete Wi-Fi na komplexné overenie pokrytia a výkonu siete Wi-Fi?

red hat

Máte záuejm o hĺbkové testovanie konfigurácií a metrík prístupového bodu, aby ste identifikovali bežné problémy, ako sú diery pokrytia, interferencie bez Wi-Fi, nadmerná kapacita, vysoké využitie kanálov a nefunkčné zariadenia?

Pomôže vám riešenie

Ekahau Connect

Ekahau Connect je súbor nástrojov Wi-Fi, ktoré vám a vášmu tímu umožňujú navrhovať, optimalizovať a riešiť problémy s ľubovoľnou sieťou Wi-Fi rýchlejšie a ľahšie ako kedykoľvek predtým. Umožňuje bezproblémovú spoluprácu medzi personálom IT, ktorý je zodpovedný za bezproblémový chod Wi-Fi, a expertom na Wi-Fi, ktorý je často preťažený správou viacerých projektov a webov.

Ekahau Pro™ Site Survey Tool

Je priemyselný štandardný nástroj na navrhovanie, analýzu, optimalizáciu a riešenie problémov sietí Wi-Fi. Kombinuje funkcie profesionálnej triedy s bezprecedentným jednoduchým používaním a predstavuje nové, ultrarýchle užívateľské rozhranie, ktoré funguje na systémoch MacOS a Windows. Prieskum lokality Ekahau Pro podporuje všetky prístupové body Wi-Fi, tisíce antén a všetky štandardy Wi-Fi vrátane štandardu 802.11ax (Wi-Fi 6).

Ekahau Sidekick®

Je presné diagnostické a meracie zariadenie Wi-Fi typu „všetko v jednom“, ktoré obsahuje dve rádiá Wi-Fi a analyzátor spektra používaný na profesionálne prieskumy a riešenie problémov na sieťach Wi-Fi. Poskytuje 2x rýchlejšie zisťovanie na mieste, 4 – 10x rýchlejšiu spektrálnu analýzu (v porovnaní s inými analyzátormi Wi-Fi spektra) a používa sedem antén testovaných vo výrobe, ktoré sú umiestnené v optimálnej orientácii, aby poskytovali vysokú a konzistentnú presnosť merania. Je to plug-and-plan, spolupracuje s iPad, MacOS a Windows a podporuje všetky štandardy Wi-Fi vrátane nového štandardu 802.11ax (Wi-Fi 6).

Ekahau Survey™ for iPhone & iPad

Ekahau Survey je prvý profesionálny nástroj na prieskum sietí Wi-Fi pre iPhone a iPad. Toto riešenie je o 70 % jednoduchšie než používanie prenosného počítača. Je intuitívne a ľahko použiteľné, čo znamená, že odborníci Wi-Fi aj odborníci v oblasti IT môžu teraz ľahko vykonávať prieskumy na stránkach. Automaticky lokalizuje všetky prístupové body v okolí a umiestni ich na mapu. Poskytuje okamžitú analýzu po prieskume s ľahko čitateľnými a krásnymi krištáľovo čistými tepelnými mapami.

Ekahau Analyzer™ for iPhone & iPad

Ekahau Analyzer je profesionálny nástroj na overovanie „zdravotného stavu“ Wi-Fi a riešenie problémov pre mobilné zariadenia. Aplikácia Analyzer využíva vysokopresné Ekahau Sidekick a jeho schopnosti merania spektra s vysokým rozlíšením priamo na vašom mobilnom zariadení, čo umožňuje riešiť problémy s rušením, ktoré môžu potenciálne spôsobovať bezdrôtové zariadenia. Využívaním mobilného zariadenia priamo vo vrecku to zvyšuje pohodlie a mobilitu. Na riešenie najbežnejších problémov už nepotrebujete prenosný počítač na webe. Okrem Ekahau Sidekick sa vyžaduje iba váš iPhone alebo iPad.

Ekahau Capture™

S programom Ekahau Capture už nemusíte investovať do špecializovaného a drahého zariadenia ani sa venovať zložitým a nespoľahlivým metódam na zachytávanie paketov. Ľahko zbierajte údaje, ktoré potrebujete na vykonanie pokročilého riešenia problémov a hĺbkovú analýzu ťažko diagnostikovateľných problémov Wi-Fi, bez čakania na odborníka. Program Ekahau Capture umožňuje každému rýchlo zachytiť pakety Wi-Fi.

Ekahau Cloud™

Vyberte si spôsob spolupráce, ktorý najlepšie funguje pre vás a vašich zákazníkov a ľahko prepínajte medzi režimom offline a režimom cloud. Vychutnajte si bezproblémovú spoluprácu medzi centrálnou kanceláriou a miestami v teréne. Zdieľanie projektov s celým tímom je jednoduché a ľahké. Viacerí ľudia v teréne môžu teraz pracovať na tom istom projekte súčasne, zatiaľ čo kritické údaje môžu byť rýchlo zdieľané s odborníkmi na Wi-Fi kdekoľvek na svete.

Zamerajte sa na jedinečnosť

Zabezpečuje priemyselný štandardný nástroj na navrhovanie, analýzu, optimalizáciu a riešenie problémov sietí Wi-Fi

Poskytuje 2x rýchlejšie zisťovanie na mieste, 4 – 10x rýchlejšiu spektrálnu analýzu (v porovnaní s inými analyzátormi Wi-Fi spektra)

Zabezpečí správny sizing a efektívne využitie Access Point (AP)

Čo má Ekahau nové?

Komu sa môžete ozvať?

Tomáš Baksa Veracomp

Tomáš Baksa

Business Development Manager
Tomáš Barta

Tomáš Barta

Head of Sales and Business Development
Jiri_Culak Veracomp

Jiří Čulák

Presales Technical Consultant
X