Infoblox logo

Infoblox

Infoblox je globálna spoločnosť, ktorá pôsobí v 25 krajinách sveta. Ich technológie pomáhajú zákazníkom riadiť ich siete a riešit bezpečnosť so službou DNS, DHCP a správou IP adries. Okrem riešení DDI ponúka aj nástroje pre automatizáciu úloh siete, automatické riadenie a zmeny konfigurácií.

Riešite nasledovné problémy

red hat

máte už nasadené bezpečnostné riešenia, ale potrebujete zefektívniť ich funkciu

vaše IT je zahltené a nemá informácie, ktoré potrebuje na identifikáciu, čo všetko a kde je pripojené do siete

Veracomp IT infraštruktúra

potrebujete centralizovať a zjednodušiť správu nad množstvom DNS a DHCP serverov

riešite problematiku sieťového manažmentu a potrebujete sledovať, či sú vaše konfigurácie v súlade s bezpečnostnou politikou

potrebujete zabezpečiť DNS server proti útokom z internetu

Veracomp bezpečnosť IT

zabezpečujete DNS prevádzku, aby nedošlo k zneužitiu protokolu malvérom alebo nebol zneužitý na ukradnutie dát

chcete IP Adress Management

Veracomp dátové centrá

riešite prehľadnosť vášho cloud prostredia u poskytovateľov, ako je Azure, AWS, VMware, Docker a OpenStack

Pomôže vám riešenie

DNS, DHCP & IPAM (DDI)

Infoblox je špičkou na trhu v oblasti DNS, DHCP & IPAM (DDI) a najmä v oblasti zabezpečení DNS serverov. S 20-ročnou skúsenosťou a množstvom patentov pomáha viac ako 50 % firiem na celom svete so službami DNS a DHCP.

Core služby pre Multi-cloud organizácie

Je to core služba, bez ktorej sa žiadna sieť nezaobíde. Spája všetky informácie do jednej databázy a zobrazuje ich vo veľmi prehľadnom a užívateľsky príjemnom GUI v podobe IP adresnom manažmente. Poskytuje vizibilitu nad tým, čo všetko sa v sieti nachádza, a dokáže poskytnúť informácie, kde a ako je to zapojené.

BloxOne THREAT DEFENSE

Prácou s existujúcimi bezpečnostnými prvkami maximalizuje ochranu a automaticky rozširuje bezpečnosť pre vaše digitálne požiadavky, vrátane SD-WAN, IoT a cloudu. Podporuje bezpečnú orchestráciu, automatizáciu a reakčné riešenia (SOAR).

Reporting & Analytics

Ako jediný výrobca dokáže poskytnúť kontrolu prevádzky v rámci služby DNS v reálnom čase. Dokáže tak automaticky detegovať a blokovať komunikáciu malvéra alebo Command and Controll, blokovať komunikáciu s nebezpečnými doménami, reportovať takú činnosť a zdieľať tieto informácie s ďalšími produktmi 3. strán.

NetMRI

Ďalšia schopnosť je centrálny network management. Automatické vykresľovanie sieťovej topológie, kontrola zmien v konfigurácii alebo efektívne centrálne zmeny nastavenia.

Threat Intelligence

Vďaka simulácii konfigurácie môže uvidieť, aké následky bude mať plánovaná zmena alebo odhaliť prosté chyby v konfigurácii. Pokiaľ máte zadefinované základné pravidlá, systém ich dokáže vynútiť na sieťových prvkoch a zaistiť tak súlad s reguláciou.

Zamerajte sa na jedinečnosť

Jediný výrobca, ktorý dokáže vykonávať kontrolu nad DNS prevádzkou do takej miery, aby detegoval exfiltráciu dát alebo C2 komunikáciu. Vykonáva to ako službu v cloude, ale ako jediný to zvláda aj lokálne.

Jeho dlhodobá skúsenosť a stabilita produktov robí radosť viac ako polovici firiem na celom svete.

Adresné plánovanie sa s týmto nástrojom stáva hračkou. Je totiž možné nahliadať na IP priestor v grafickej forme. Dôkladné zisťovanie informácií o zariadení dáva/ponúka množstvo nástrojov, ako riadiť prideľovanie IP adries a na prvý pohľad sú k dispozícii informácie o zariadení

Prebieha tu i komunikácia s aktívnymi prvkami v sieti, čím sa dá presne zistiť, kde sa ktorý hosť pripojil a kde sa nachádza. Spolu s Active Directory od Microsoft potom môžete spárovať aj informáciu, aký užívateľ sa za danou stanicou skrýva.

Skvelou vlastnosťou riešenia Infoblox je otvorená API, vďaka čomu je možné integrovať riešenia 3. strán a vytvoriť tak bezpečnostný ekosystém, ktorý zdieľa množstvo informácií a zlepšuje efektivitu nielen riešení Infoblox, ale aj riešení, ako sú NAC, vulnerability management, SIEM, endpoint security, firewalls, gateways.

Presvedčte sa, ako Infoblox pomáha zákazníkom

red hat

CASE STUDY

Poskytovateľ internetu a komunikácií  zaisťuje školské siete pomocou Infobloxu

Zistiť viac

CASE STUDY

Infoblox SD-WAN využila nadnárodná energetická spoločnosť

Zistiť viac
Veracomp dátové centrá

CASE STUDY

Collective Threat Intelligence chráni celú komunitu pred porušením údajov „Elderwood“

Zistiť viac

Aké eventy vás s Infoblox čakajú?

Preskočiť mesiace

máj, 2022

04máj13:3022:00Partner Day - Progress/Flowmon, LOGmanager13:30 - 22:00

05máj9:0013:30Fortinet Fast Track Workshop - Spoznajte Fortinet Teleworker s technológiou ZTNA9:00 - 13:30

10máj9:3014:30FortiGate Base školenie9:30 - 14:30

19máj10:3013:00Fortinet Lunch & Learn for SMB10:30 - 13:00

19máj14:0015:00Webinár Red Hat: Zistite, ako automatizovať bezpečnosť a prevádzku s Red Hat Insights a Ansible14:00 - 15:00

31máj01júnFortinet Sales Day11:30 - (jún 1) 8:30

Čo má Infoblox nové?

Komu sa môžete ozvať?

mvjb

Peter Kollár

Business Development Manager
Michal Dolejší

Michal Dolejší

Senior Presales Consultant & Systems Engineer
X