Kemp logo

Kemp

Kemp ponúka užívateľom stabilné a trhom overené riešenia, umožňujúce vybudovanie komplexnej platformy s cieľom sprístupniť prevádzkované aplikácie s vysokou mierou dostupnosti a zabezpečenia. Load balancery aj nástroje monitorovania výkonu siete vrátane detekcie rýchlosti odozvy siete poskytujú vysokú pridanú hodnotu hlavne vďaka zameraniu sa na maximálnu efektivitu nasadenia, flexibilnému licencovaniu a špičkovej technickej podpore. Kemp je s viac než 100 000 inštaláciami v 138 zemiach najobľúbenejším virtualizovane nasadeným load balancerom na svete.

Load balancery Kemp ponúkajú ľahko nasaditeľné a spravovateľné moderné riešenia za veľmi priaznivú cenu. Môžete si vybrať medzi HW, virtuálnym či public cloud riešením s flexibilným licencovaním podľa potrieb zákazníka. Load balancery Kemp sa dajú veľmi jednoducho rozšíriť o bezpečnostnú nadstavbu (ESP, WAF a pod.).

Riešite nasledovné problémy?

red hat

Potrebujete rovnomerne a efektívne rozložiť záťaž smerujúcu na vaše servery

Máte záujem o nenáročný a jednoducho spravovateľný load balancer?

red hat

Páčil by sa vám špičkový, moderný L4-7 load balancer za prekvapivo priaznivú cenu?

Chcete zvýšiť bezpečnosť, kontrolu a náhľad do prevádzky používaných aplikácií?

Využívate alebo plánujete využívať hybridný cloud?

red hat

Nebaví vás platiť zbytočne za funkcionality, ktoré nevyužívate?

Prevádzkujete aplikácie s vysokými požiadavkami na kontinuálnu dostupnosť a obávate sa potreby plánovaných odstávok servera?

Pomôže vám riešenie

KEMP LoadMaster – HW

Hardware load balancer ponúka široké spektrum výkonovo škálovaných zariadení s množstvom funkcií a zabezpečením. Je určený pre tých, ktorí kladú dôraz na maximálny výkon za každých okolností.

KEMP LoadMaster – virtuálny

Virtuálny load balancer oslní svojou flexibilitou a veľmi priaznivým pomerom cena/výkon. V súčasnosti ide o najpopulárnejší load balancer na svete. Ocenia ho nielen rastúce spoločnosti, kde prináša potrebnú flexibilitu, ale i zákazníci, ktorí sa nájdu v neštandardnom spôsobe licencovania (metered, pooled a pod.).

KEMP LoadMaster – cloud-native

Preferujete nadobudnutie load balancer funkcionality formou služby? Potom je tento variant určený presne pre vás. Môžete si ho prenajať napr. z Microsoft a Amazon verejného cloudu, resp. od telekomunikačných operátorov.

ECS Connection Manager

Vylepšite svoje nasadenie DELL EMC ECS produktov prostredníctvom nástroja správy dátového prenosu ECS na siedmej vrstve optimalizovanej pre aplikačné protokoly S3, NFS, Swift a Atmos spolu s možnosťou load balancingu a zvýšenia odolnosti pri multi-site nasadení.

Prečo si KEMP zamilujete

Jednoduché nasadenie a správa load balancerov všetkých variantov

Moderné riešenie s nadstavbovými bezpečnostnými funkciami porovnateľné s najlepšími konkurenčnými produktmi

Najflexibilnejšie možnosti licencovania

Bezkonkurenčná hodnota a úspora nákladov (rýchla návratnosť investície)

Špičková technická podpora

Čo má Kemp nové?

    Zatiaľ nemáme žiadne novinky

Komu sa môžete ozvať?

MicrosoftTeams-image-70-683x1024

Tomáš Baksa

Business Development Manager
Veronika Závodná

Veronika Závodná

Business Development Manager SMB
Verakomp-portréty-20210823-Hynek-13-Edit

Hynek Vácha

Head of Presales & System Engineering
X