máj, 2022

05máj9:0013:30Fortinet Fast Track Workshop - Spoznajte Fortinet Teleworker s technológiou ZTNA9:00 - 13:30

Zobraziť viac

Informácie o evente

 

Príprava na kontinuitu podnikania a obnovu po poruchách je pre každú organizáciu životne dôležitá. Nevyhnutnou súčasťou pre udržanie a pokračovanie vášho podnikania, je plná alebo čiastočná podpora vzdialeného pripojenia pre zamestnancov k interným alebo externým zdrojom.

Pri príprave plánov kontinuity činností je nevyhnutné zabezpečiť, aby organizácia mala k dispozícii zdroje na zabezpečenie tejto vzdialenej pracovnej sily.

Riešenia Fortinet sú ľahko nasaditeľné a konfigurovateľné a umožňujú organizácii zachovať si úplnú bezpečnosť, viditeľnosť a kontrolu bez ohľadu na prostredie nasadenia.

 

Na tomto seminári sa účastníci dozvedia, ako riešenia spoločnosti Fortinet ponúkajú integrované riešenie na podporu práce na diaľku. Firewally novej generácie (NGFW) FortiGate majú zabudovanú podporu pre ZTNA a IPsec VPN, čo umožňuje vzdialeným pracovníkom bezpečné pripojenie k firemnej sieti. Vďaka endpoint ochrane, ktorú poskytuje FortiClient, a viacfaktorovej autentizácii (MFA) s FortiAuthenticator môžu organizácie bezpečne podporovať prácu na diaľku a zachovať kontinuitu podnikania.

 

Účastníci tohto workshopu sa dozvedia, ako:

   konfigurovať dvojfaktorovú autentifikáciu, ktorá je potrebná na bezpečný prístup

   vytvoriť politiku prichádzajúcej siete VPN na zariadení FortiGate, ktorá umožní telepracovníkom prechádzať tunelom späť do centrály spoločnosti

   nakonfigurovať FortiClient Endpoint Management Server (EMS) na ochranu vzdialených používateľov rovnako účinne, ako keby sa nachádzali v sídle spoločnosti

   nastaviť Zero Trust tag-y, ZTNA server a spoznajú pravidlá a využitie ZTNA politík na zabezpečenie kontroly prístupu k daným aplikáciám.

Nebude chýbať ani ukážka úspešného nasadenia týchto kritických funkcií.

Registrácia

Čas

(štvrtok) 9:00 - 13:30

Miesto konania

Aruba Business Center, Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava

X