Novinky

5 tipov pre rýchlejší vývoj aplikácii

Nebaví vás čakať na vývoj aplikácií? Zdá sa vám, že ich nasadenie a testovanie trvá dlho? Buďte o krok vpred. Nasadenie aplikácie do finálneho prostredia nemusí trvať mesiace. Ako na to sa dozviete v tomto článku.

#1: Nasadzovanie, testovanie, chybovosť... – zjednodušte si život

V spoločnostiach to bežne chodí takto: Programátor napíše kód pre aplikáciu. Osloví IT technika v jeho firme s požiadavkou dodania prostredia, v ktorom by rád aplikáciu testoval. Testovacie prostredie dostane. Skúma aplikáciu, vyvíja ju. Zistí, že aplikácia nefunguje podľa očakávaní. Z predprodukčného štádia sa musí vrátiť opäť do testovacieho. Znova skúma programovací kód. Finálny výsledok sa dostaví až v produkčnom prostredí. Môže sa to natiahnuť až na mesiac. A vaša konkurencia vás už dávno predbehla. Zjednodušte si život a riaďte všetko z jedného miesta.
 

#2: Nemíňajte zbytočne

Či už je to vývojár alebo vedúci IT oddelenia, obaja čo to stoja. IT oblasť je jedna z najlepšie hodnotených oblastí. A my vám veríme, že budete len radi, keď ušetríte. Nezasypať vašich IT špecialistov zdĺhavými procesmi a skrátiť dobu čakania na finálny výsledok – to by sa vám hodilo!
 

#3: Zbaľte svoju aplikáciu a rovno ju nasaďte

Vývoj aplikácie zaberá čas. A  čas sú peniaze. Aplikáciu a jej súčasti viete zlúčiť do jedného balíka a ihneď ho nasadiť na akékoľvek prostredie a vždy s rovnako fungujúcim výsledkom. Ušetrí vám to množstvo času.
 

#4: Budujte v reálnom priestore

Čas medzi vyhotovením kódu a jeho nasadením do produkčného prostredia nemusí trvať mesiace. Viete bez čakania zistiť koľko RAMky ste pohltili alebo koľko procesorov využili. Majte tieto informácie ihneď k dispozícii.
 

#5: Vyberte si spoľahlivú aplikačnú platformu

Poznáte OpenShift od Red Hatu? S ním viete rovno nasadiť kód aplikácie do tejto aplikačnej platformy. Pri vývoji vám nevznikajú ďalšie náklady. Aplikáciu a jej súčasti zabalíte do izolovaného kontajnera a dokážete ju nasadiť kam potrebujete. Je ako chameleón - prispôsobí sa každému prostrediu. Nech už je to cloud alebo virtuálne prostredie. Vyhovie vašim požiadavkám. A rozumie všetkým kódovacím jazykom. Ušetríte vašich IT špecialistov, čas, peniaze a rýchlosť zrodenia novej aplikácie je neporovnateľná. V OpenShifte od Red Hatu máte všetko ako na tácke.
 

Môžete sa presvedčiť na vlastné oči?

Na webe Red Hatu máte možnosť vyskúšať si zadarmo túto aplikačnú platformu. Ak si s ňou nebudete vedieť rady rád vám pomôžem, som Pre - Sales Consultant za Red Hat vo Veracompe. Tiež pravidelne prezentujem na seminároch alebo webinároch o Red Hat produktoch. Registrovať sa môžete na našom webe v kalendári.

Veracomp Vás má rád

A preto si nenechajte ujsť vychytávky,
ktoré pre vás pripravujeme každý mesiac.

Ďalšie články

RSS

Naši partneri o nás