Novinky

Atos Technologické fórum z nášho pohľadu

Táto udalosť je už viac ako 25 rokov poprednou konferenciou. Kladie si za cieľ spojenie myšlienkových lídrov a IT profesionálov. Na tejto konferencii sa už po tretí krát zúčastnil aj náš výrobca Red Hat, svetový líder v open source technológiách ako strieborný partner. Aké to bolo na tohtoročnom Atos technologickom fóre? Ktoré témy odzneli z pohľadu open source? Dozviete sa nižšie.

DevOps vedie

 
DevOps je skratka od slovíčok Development Operation -  zahŕňa proces od vývoja až po prevádzku. Presná definícia neexistuje, ale môžeme ho pochopiť ako filozofický postup postavený na princípoch. Zabezpečiť komunikáciu medzi vývojárom a administrátorom, ktorá prinesie rýchly a kvalitný výsledok nie je jednoduché. Na trhu je ale riešenie, potvrdil to aj Sergey Goncharov, Solution Architekt z Red Hat svojou prezentáciou na tému nových technológií DevOps a Openshift v sekcii DevOps.

 

Aké boli naše pocity?

 

Z Veracompu sa tejto poprednej konferencie zúčastnil Peter Urban, Pre – sales consulant pre Red Hat. Záujem o Red Hat technológie každým rokom rastie, s čím súhlasil aj Peťo:  "Na tejto akcii som sa zúčastnil prvý krát a bol som príjemne prekvapený a potešený záujmom zákazníkov dozvedieť sa čo najviac o nových technológiách Red Hat ako sú Red Hat Openshift, ako aj ostatné technológie zamerané na IT Automatizáciu a Cloud."
 

Partnerov radi podporíme

 
"Sme radi, že Red Hat má záujem zúčastňovať sa akcií našich globálnych partnerov a podporovať ich v ich snahe informovať svojich zákazníkov o najnovších trendoch z oblasti IT, medzi ktoré oblasť cloudu, IT automatizácie a správy nesporne patria." dodala Hanka Llanaj, naša Key Account Managerka.
 
Chcete o DevOps vedieť viac? Určite nevynechajte ani tieto dôležité odkazy:

Veracomp Vás má rád

A preto si nenechajte ujsť vychytávky,
ktoré pre vás pripravujeme každý mesiac.

Ďalšie články

RSS

Naši partneri o nás