Novinky

Veracomp Slovakia hlási posilnenie tímu

Veracomp Slovakia je rýchlo rozvíjajúci sa VAD distribútor IT produktov. Ich cieľom je dodávať funkčné a bezpečné riešenia z rôznych oblastí IT. Na Slovensku dosiahol medziročný nárast v obrate vo výške 70% z roku 2017. Rozhodne neotáľa a svoj tím neustále dopĺňa.

Viliam Kocian – nová posila

Svoje dlhoročné skúsenosti z IT oblasti sa rozhodol ďalej rozvíjať v spoločnosti Veracomp Slovakia. Viliam Kocian pôsobí na IT trhu viac ako 15 rokov. „Rozhodol som sa pre zmenu. S Veracompom sme spolupracovali takmer od jeho založenia. Vždy som sa rád stretával už s terajšími mojimi kolegami. Som rád, že môžem byť súčasťou budovania silného mena pre Veracomp na Slovensku.“ informoval Viliam Kocian, Account Manager zo spoločnosti Veracomp Slovakia.

 

Cieľ je jasný: byť distribútor číslo 1 na Slovensku

Veracomp Slovakia má na Slovensku nemalé ciele – „Vieme kam smerujeme a čo je našim cieľom. Do 15 rokov od založenia sa chceme stať distribútorom číslo jedna na Slovensku aj v Čechách. Vieme, že to nie je jednoduchý cieľ. Ale robíme všetko pre to, aby sme ho dosiahli.“ vysvetľuje Naďa Bogdányi, marketingová špecialistka zo spoločnosti Veracomp Slovakia.

 

Kolegov hľadajú naďalej

Klasické pohovory sa vo Veracomp Slovakia nekonajú. Aj počas nich udržujú uvoľnenosť a profesionalitu. Hľadajú odborníkov zo sveta IT. Viac zistíte na ich novom HR webe: kariera.veracomp.sk

Veracomp Vás má rád

A preto si nenechajte ujsť vychytávky,
ktoré pre vás pripravujeme každý mesiac.

Ďalšie články

RSS

Naši partneri o nás