Novinky

LOGmanager spracuje dáta zo zariadení a strojov a ukáže vám zmysluplné údaje

LOGmanager je systém na spracovanie strojových dát.

 

Zjednotí ich do jedného systému. To je jedna z hlavných výhod, pretože neexistuje jednotný štandard. Security and Event management preloží všetky jazyky jednotlivých systémov do jazyka, ktorému bude administrátor rozumieť. Takýto systém je použitý v Českej televízii.

Regulácie a nariadenia sú pre firmy vždy istým strašiakom. Špecialisti na bezpečnosť chcú mať v organizácii presadené bezpečné riešenia. Ich uplatnenie v rámci spoločnosti nemusí byť jednoduché. V prípade takto veľkej spoločnosti je potrebné zohľadniť aj potrebu riešenia IT incidentov.

 

Dôležitá je úschova strojových dát. Kým sa incident vyrieši, napríklad zisťovanie z akej IP adresy sa incident začal, už bude vymazaný. Logovanie môže byť uložené týždeň, no v čase snahy o vyriešenie už tento log nemáte.

 

Bol totiž prepísaný novým záznamom. V prípade nasadenia manažmentu logov máte informácie dostupné v reálnom čase. Z rôznych systémov a zariadení. Dôležité v podnikoch, kde je viac platforiem, viac firewallov a každý systém komunikuje svojím jazyku.

 

Viac sa dočítate na : www.touchit.sk

Veracomp Vás má rád

A preto si nenechajte ujsť vychytávky,
ktoré pre vás pripravujeme každý mesiac.

Ďalšie články

RSS

Naši partneri o nás