Novinky

Trend Micro je lídrom v oblasti ochrany koncových bodov

Nezávislá analytická spoločnosť Forrester Research označila riešenie Trend Micro za najlepšie vo svojej triede

Bratislava, 19. júla 2018 - Analytická spoločnosť Forrester Research vymenovala Trend Micro lídrom v oblasti ochrany koncových bodov. Trend Micro získalo zo všetkých 15 hodnotených firiem najvyššie skóre v kategórii „aktuálnej ponuky“. Ďalej spoločnosť získala plný počet bodov v kategórii stratégia a umiestnila sa na druhom mieste v oblasti prítomnosti na trhu.

Trend Micro tak podľa správy The Forrester Wave™: Endpoint Security Suites, Q2 2018 aj naďalej ponúka najflexibilnejšie plnohodnotné riešenie na trhu a vďaka neustálemu vývoju svojich preventívnych a detekčných technológií spolu s najlepšími vlastnosťami v danej kategórii produktov si udržuje pozíciu lídra.

 

Naše riešenie vylepšujeme tak na základe bezprostrednej a priebežnej spätnej väzby od zákazníkov, ako aj na základe prieskumov,“povedal Eric Skinner, viceprezident spoločnosti Trend Micro pre produktovú stratégiu. „Najnovšie hodnotenie je dôkazom, že sa nám to stále darí a že technológie Trend Micro sú významnou alternatívou k tradičným antivírusovým riešeniam. Pre úplnú ochranu navyše nepotrebuje žiadne dodatočné produkty.“

Najnovšie ocenenie prichádza len niekoľko mesiacov po tom, čo analytická firma Gartner zaradila Trend Micro medzi lídrov v magickom kvadrante 2018 - Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms (EPP). Ide o potvrdenie, že riešenie Trend Micro na ochranu koncových bodov úspešne reaguje na náročné požiadavky trhu.

 

Viac sa dočítate na : www.touchit.sk

Veracomp Vás má rád

A preto si nenechajte ujsť vychytávky,
ktoré pre vás pripravujeme každý mesiac.

Ďalšie články

RSS

Naši partneri o nás