Novinky

Nedajte hackerom šancu! Zabezpečte svoju IT infraštruktúru ešte dnes

Aj Matúš Krnčok zatúžil stať sa hackerom. Náš BDM pre LOGmanager Karol mu ukázal, že to nebude ľahká cesta. Prehodnotí Matúš svoje rozhodnutie? Čítajte nižšie:

Ako postupujú hackeri?

Ako prvé zmenia hackeri čas na zariadení. Spravia šarapatu v údajoch. Druhým krokom je zahladenie lokálnych stôp. Čiže vymazanie logov. Následne si pripravia zadné vrátka, napríklad takého milého trójskeho koňa. LOGmanager je zariadenie, v ktorom logy nie je možné meniť. Je to obrovskou výhodou pri bezpečnostných a prevádzkových incidentoch.

Zahladiť stopy 

Dobrý hacker musí vedieť zahladiť stopy, ktoré v rámci hackovania vytvoril. Pri LOGmanagerovi to, ale nemá jednoduché. S LOGmanagerom vidíte všetky správy vašich zariadení na jednom mieste. Centralizovane. Viete zistiť kto, kde a ako pristupoval k vašim dátam. 

 

 

Málo ITčkárov vo firme, žiaden bezpečák 

LOGmanager je určený pre stredné až veľké firmy. Najmä pre tie, ktoré sa rýchlo chcú zorientovať v tom, čo sa deje v ich IT infraštruktúre. Vidíte v ňom aké bezpečnostné hrozby a prevádzkové problémy nastávajú vo vašom IT. LOGmanager je v súlade s GDPR alebo zákon o kybernetickej bezpečnosti. Je to plnohodnotný audit systém pre logy. 

 

Jednoduchosť, cena, pokročilé riešenie 

Nemusíte absolvovať kopec školení, aby ste sa zaučili do správy. Postačí vám vaša intuícia. LOGmanager sa vyznačuje radikálnou jednoduchosťou. Cena  LOGmanager je taktiež neporovnateľne nižšia oproti konkurenčným systémom. 

 

Flexibilná a rýchla podpora od výrobcu z Českej republiky 

Dôležitá je taktiež podpora, ktorá je promptná a flexibilná, keďže výrobca pochádza od nášho neďalekého suseda z Českej republiky. Nezaostáva ani dokumentácia, ktorá je vždy up-to-date udržiavaná online v českom a anglickom jazyku. 

 

Prestaňte tápať v logoch, získajte prehľad v pár krokoch 

Ozvite sa Karolovi, nášmu BDM pre LOGmanager. 

 

Veracomp Vás má rád

A preto si nenechajte ujsť vychytávky,
ktoré pre vás pripravujeme každý mesiac.

Ďalšie články

RSS

Naši partneri o nás