Novinky

Prečo je dobré postaviť IT infraštruktúru v datacentre od Huawei?

Huawei uľahčuje IT administrátorom život. CloudFabric od Huawei zabezpečí rýchlu správu IT infraštruktúry datacentra na pár klikov, prehľadnosť či otvorené API pre integráciu. Zistite ako, čítajte nižšie:

Automatizovaná správa na pár klikov 

Spravujte celú vašu infraštruktúru z jedného miesta. S Huawei vám dokáže za pár minút vyrásť rovno pred očami. Nemusíte pobehovať od sieťových komponentov, firewallov, serverov, storage-ov, virtuálok a aplikácií na to, aby ste rozbehli novú inštanciu CRM alebo ERP systému.  Zadefinujete si priamo servisný katalóg či profily pre aplikácie. O ostatné sa postará orchestračný manažment systém od Huawei. 

 

Nekončíte vo virtuálkach

S Huawei´s CloudFabric si dokážete naprogramovať celú infraštruktúru. End-to-End konfigurácia a manažment vám umožní byť efektívni. Rovnako to je aj s viditeľnosťou jednotlivých služieb a aplikácií.  Viete kde nastal problém, čo nefunguje korektne a kde môže byť úzke hrdlo.

 

Jednoduchá správa a prehľadnosť

Výborná prehľadnosť je kľúčovou pre rýchlu správu. 

Otvorená API

Huawei sa výrazne líši od konkurencie prístupom k DC infraštruktúre. Ten je plne transparentný a otvorený pre prípad, že si zákazník chce integrovať iný 3rd party komponent ako je napríklad opensource, či iná štandardizovaná aplikácia alebo služba.  Žiadny vendor "lock-in" vám teda nehrozí. 

 

Postup v MAGIC QUADRANTS 

Dodávatelia sieťovej infraštruktúry dátových centier si porovnali sily v Magic Quadrants od spoločnosti Gartner. Huawei postúpil v prieskume, blíži sa k lídrom v dátových centrách. Celý report tu.

Cenovo dostupné, rýchle, prehľadné  

Majte cenovo dostupné, rýchle, prehľadné a integrovateľne riešenie pre vašu infraštruktúru  

v dátovom centre, ozvite s nášmu Karolovi.

Veracomp Vás má rád

A preto si nenechajte ujsť vychytávky,
ktoré pre vás pripravujeme každý mesiac.

Ďalšie články

RSS

Naši partneri o nás