Profil spoločnosti

Naším cieľom je dodávať funkčné a bezpečné riešenia v oblasti IT . O našich obchodných partnerov sa staráme a máme radosť, keď rastú s nami.

Distribučný model ctíme, a preto nepredávame na koncový trh.

Ako to u nás funguje vidíte na tomto obrázku:Prečo byť našim partnerom?

Tí najlepší z najlepších - náš tím technických odborníkov.

Vzdelávanie nás baví. Usporiadúvame množstvo seminárov a webinárov. Zdarma.
Petr Janda, CEO Veracomp and Veracomp Slovakia

Chceme byť distribútorom číslo jedna s pridanou hodnotou na českom aj slovenskom trhu. Našim cieľom sú spokojní zákazníci, s ktorými máme trvalé a priateľské vzťahy a udržateľný rast firmy, ktorá bude inšpiráciou pre všetkých okolo nás.

– PETR JANDA
   CEO VERACOMP & VERACOMP SLOVAKIA

Príbeh Veracomp s.r.o. sme začali písať v roku 2009.
V malej kancelárii s niekoľkými zamestnancami,
dvoma produktmi a trochou peňazí na účte.

Dnes je nás v tíme cez štyridsať, pôsobíme v dvoch štátoch, zastupujeme dve desiatky výrobcov a tento rok dosiahneme obrat takmer dvadsať miliónov eur. Sme súčasťou medzinárodnej skupiny Veracomp Group, ktorá pôsobí vo viac ako štrnástich európskych krajinách.

Usilujeme sa o postupnú zmenu distribučného IT trhu v Českej a Slovenskej republike k lepšiemu, ukazujeme nové cesty, cesty nevšedné, netradičné.

Veracomp má silné základy, ktoré tvoria ľudia, ktorí tu pracujú. S kolegami, výrobcami a zákazníkmi udržiavame vzťahy, ktoré sú pevné a postavené na vzájomnom rešpekte.

Jednou z našich hodnôt, na ktorej si zakladáme, je predvídateľnosť. Nezvyčajné v čase, keď sa všetci snažia svojich zákazníkov prekvapovať.

Vlastné skúsenosti nám však hovoria, že v našom biznise je predvídateľnosť základným stavebným kameňom dobrej spolupráce. Naši partneri od nás oprávnene očakávajú vysoký štandard a kvalitu služieb a súčasne konštruktívnu a ústretovú komunikáciu.

A práve v týchto oblastiach sme stabilný istotou.

Pravidelne rozširujeme naše produktové portfólio a ponúkame tak tie najkomplexnejšie riešenia. Je radosť pracovať na udržaní a posilnení tzv. excelentnosti, teda zlepšovania sa v každom kroku, ktorý urobíme. To je naša vnútorná hodnota, náš motor.


Veracomp v číslech

 

 

Naši partneri o nás